اهداف کنفرانس هوش تجاری

کنفرانس هوش تجاری با هدف کاربردی سازی به دنبال ایجاد فرصتی برای دانشجویان ، فارق التحصیلان ، مدیران ، کارشناسان و کلیه علاقه مندان هوش تجاری است تا با همنشینی در کنار متخصصین و اساتید بزرگ هوش تجاری ایران و استفاده از تجربیات و مشاوره های آن ها کاربردی سازی هوش تجاری در ایران را در همه زمینه ها محقق نمایند.

هوش تجاری ( هوش کسب و کار ) (Business Intelligence) که در کشورهای توسعه‌ یافته به‌عنوان یکی از ارکان اساسی موفقیت دولت‌ ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها  جایگاه ویژه‌ای دارد؛ ضرورتی انکارناپذیر برای کشور عزیزمان ایران است که ابزار تسریع رشد فناوری‌های گوناگون و ضامن توفیق دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی است و گامی بلند در نیل به اهداف سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 برای برخورداری از دانش  پیشرفته و توانایی در تولید علم و فناوری و رسیدن به جایگاه نخست اقتصادی در منطقه خواهد بود.

کنفرانس هوش تجاری

شرکت دانش‌بنیان مهندسی تحلیل گران نرم‌افزاری آلا با سرلوحه قرار دادن بیان مقام معظم رهبری در خصوص تکمیل چرخه­ ی علم تا ثروت  توسط اقتصاد دانش‌بنیان، از شرکت­های  پیشگام در تولید ابزارهای هوش تجاری است. این شرکت با همکاری دانشگاه ایوان کی وموسسه مهد پژوهش ره پویان حقیقت قصد دارد سلسله کنفرانس­های کاربردی سازی هوش تجاری (راه‌کارها و چالش ها) را با هدف توسعه­ ی بیشتر دانش هوش تجاری در کشور و ایجاد زمینه ای برای ارتباط و تبادل دانش متخصصین این حوزه برگزار نماید. این کنفرانس هوش تجاری فرصتی برای گردهمایی متخصصین دانشگاهی، فعالان حوزه­ ی صنعت، مدیران و کلیه­ ی علاقمندان حوزه­ ی هوش تجاری است که با بهره­ گیری از آن می­ توان ضمن معرفی این فناوری ضروری به سازمان­ها و مدیران، زمینه­ ای برای آغاز همکاری متخصصین حوزه­ ی هوش تجاری و سازمان­ ها و نهادهای دولتی و خصوصی ایجاد کرد.    

 اهداف کنفرانس ملی هوش تجاری، چالش ­ها و راهکارها:

  • تولید دانش، ایجاد بستر مناسب برای ارایه آخرین تازه ­ها و یافته­ های علمی و پژوهشی مرتبط با موضوعات کنفرانس
  • ارتقاء، انتقال و توسعه فناوري­ هاي بومي و نوين در حوزه­ هاي هوش تجاری
  • توسعه ارتباطات بین­ المللی و مشارکت دانشگاه­ ها و سازمان های علمی- فرهنگی معتبر داخلی و خارجی
  • معرفی دستاوردهای نوین هوش تجاری داخلی و خارجی به مدیران و متخصصین کشور
  • ایجاد فرصتی برای بررسی چالش­ ها و موانع پیاده سازی فناوری هوش تجاری در صنایع مختلف
  • تبیین ضرورت تغییر فرآیندها براساس هوش تجاری جهت حرکت به سوی سازمان­ های چابک و دانش محور

 علاقه مندان عزیز می توانند از منوی بالا از محور های کنفرانس هوش تجاری و  سایر مسابقه ها، نشست ها، کارگاه ها و دیگر برنامه های کنفرانس مطلع شوند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال اطلاع رسانی کنفرانس هوش تجاری در تلگرام عضو شوید و در صورت نیاز از بخش ارتباط با دبیرخانه،  با ما در تماس باشید.

فارسی